Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Mont Astarı Kumaşı Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Mont Astarı Kumaşı Alanlar 05356519107
Mont Astarı Kumaşı Alanlar 05356519107

Mont Astarı Kumaşı Alanlar 05356519107

MONT ASTARI KUMAŞI ALANLAR 05356519107


Kumaş satın alanlar. Mont Astarı satın alan yerler Mont Astarı kumaş satın alan kişiler Mont Astarı alan firmalar Mont Astarı satan yerler spot Mont Astarı kumaş alanlar stok Mont Astarı satın alanlar parça Mont Astarı satın alanlar Ham Mont Astarı satın alanlar tekleme Mont Astarı satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Mont Astarı satın alan yerler üretim fazlası Mont Astarı alanlar ihraç fazlası Mont Astarı satın alan imalattan artan Mont Astarı kumaş satın alanlar fazla gelmiş Mont Astarı kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Mont Astarı kumaş alanlar top başı Mont Astarı kumaş alanlar metraj Mont Astarı kumaş satın alanlar metre üstü Mont Astarı kumaş alanlar Mont Astarı kumaş alanlar. Tekleme Ham Mont Astarı kumaş satın alan.


TOPTAN ASTARLIK KUMAŞ ALANLAR

Güzel tasarlanmış bir ceket uzun yıllar dayanacaktır. İyi oturan klasik bir model, temel gardırobun temeli olacaktır. İpek astar bunda önemli bir rol oynar:

kayan yüzey çok katmanlı bir sette konfor sağlar; 
ürünün arka tarafını kaplar;
Üst malzeme esnemediği ve daha az yıprandığı için servis ömrünü uzatır.

70 Denye Astar satın alan yerler. Modele göre ürünün iç tarafı süslenebilmektedir. Kontrast renkli astar kumaşı dinamik olarak görünür ve setin diğer parçalarının rengini tamamlar. 

ASTAR MALZEMESİ ÇEŞİTLERİ

Pamuk veya ipekten yapılmış en hoş doğal astar. Pamuklu kumaşın yüzeyi yeterince kaygan olmadığından ve doğal ipekten yapılan kumaşlar çok pahalı olduğundan bu türler oldukça nadir kullanılır.

Yapay viskondan yapılan astar malzemeleri doğal ipeğe en iyi alternatiftir. Viskon sıklıkla sentetik elyaflarla karışım halinde kullanıldığında kırışmaz ve aşınma direnci artar.

170 tel polyester astar alan. İpek polyester astarlar artık en yaygın olanıdır. Sentetikler yıpranmaz, çekmez ve iyi kayar. Aynı zamanda olumsuz özelliklere de sahiptir – yüksek elektrifikasyon, düşük hava iletkenliği ve higroskopisite.


İTHAL ASTAR SATIN ALANLAR

Gerilebilir malzemelerden yapılan ürünlerde elastik astarlar kullanılır. Bunlara file ve polyester astar dahildir.

Tüm iç kumaşlar dış malzemelerden önemli ölçüde daha ince olmalıdır – bu, giyilmesi rahattır ve işler hantal görünmez.

ASTAR KUMAŞLARIN UYGULANMASI

Jarse Astar Alanlar. İç katmanda kullanılan malzemeler çok farklı olduğundan dış giyimin türüne ve amacına göre seçiyoruz. Dikiş teknolojisi kurslarımızda seçimin tüm incelikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

PAMUKLU VİSKON ASTAR

Bu kumaş, ipliklerin iç içe geçmesi sayesinde pürüzsüz, parlak bir dış yüzeye ve doğal pamuklu iç yüzeye sahiptir. Bu bileşimin astarı dimi veya saten dokumadan yapılmıştır ve sıcak tutan dış giyimde kullanılır.

POLYESTER ASTAR


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

258 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

163 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

285 İncelenme

İncele