Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Penye Kumaş Kim Alıyor 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Penye Kumaş Kim Alıyor 05356519107
Penye Kumaş Kim Alıyor 05356519107

Penye Kumaş Kim Alıyor 05356519107

PENYE KUMAŞ KİMLER ALIYOR 05356519107

Süprem kumaş alanlar,İnterlok kumaş kime satarım,İnterlok kumaş kimler alır,Süprem kumaş nasıl satarım,penye alan kimdir,kumaş penye alımı,stok penye kumaş alan,parti penye kumaş alınır,

Bu yazıda, kilitli ve tek interlok süprem penye kumaşların özelliklerini ele alacağız. Ve umarım hangi malzemenin ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olur.

PENYE KUMAŞ NASIL YAPILIR?

Şifon kumaş alanlar. Tek jarse kumaş bir çeşit atkı örme kumaştır. Tek jarse kumaş yapmak için kullanılan örgü makinesinde sadece bir iğne seti bulunurken, kilitleme iki iğneye sahiptir.

Bu sadece bir kat kumaş oluşturur (tıpkı basit bir eşarp örmek gibi). Ve burası tek forma kumaşının adını aldığı yerdir.

Tek forma örme makinesinde tek formanın nasıl örüldüğünü görelim:

Tek forma kumaşların özellikleri

Tekleme penye kumaş alanlar. Tek gömlek kumaşla çalışıyorsanız, kumaşın bir tarafının diğerinden daha pürüzsüz olduğunu hemen fark edeceksiniz. Malzeme yumuşak ve dokunuşa hafiftir ve örtülmesi çok kolaydır. Tek forma kumaş da çok nefes alabilir.

KUMAŞLARIN KULLANIMI

Tek forma kumaşı, spor tişörtleri ve tozluklar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, malzemenin çok nefes alabilir olmasıdır, bu nedenle ter, giysi ile cilt arasında sıkışmaz. Aynı zamanda normal tişörtler için popüler bir seçenektir.

Bunların sadece örnek olduğunu unutmayın. Maddelerin belirli bir uygulama için kullanılması gerekmez. Bir malzeme tasarımınıza uyduğu sürece, bunun için de uygundur.

Interlock kumaş


İNTERLOK KUMAŞ NASIL YAPILIR?
İnterlock kumaş çift triko olarak da bilinir. Bu, başka bir örme kumaş türüdür. Bununla birlikte, iki sıra iğne ile yapıldığı için tek jersey kumaşından farklıdır. Bunu sırt sırta örülmüş iki kat tek forma kumaş olarak düşünebilirsiniz.

Kaburga ve pike dahil olmak üzere çeşitli kilitli kumaş türleri vardır. Bununla birlikte, basit bir kilitleme malzemeniz varsa, her iki tarafta da aynı görünecektir.

Çift örme makinesinde kilitlemenin nasıl örüldüğünü görelim:

KİLİTLİ KUMAŞIN ÖZELLİKLERİ

Tek jarse kumaşla karşılaştırıldığında, kilitli kumaş daha kalın, daha ağır ve daha sıkı hissettirir.

KİLİTLİ KUMAŞLARIN KULLANIMI

İnterlok kumaş, çeşitli giysiler yapmak için kullanılır. Pantolonlar, elbiseler, opak taytlar ve polo gömlekler sadece birkaç örnektir.


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

23 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

38 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

39 İncelenme

İncele