Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Karde İplik Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Karde İplik Alanlar 05356519107
Karde İplik Alanlar 05356519107

Karde İplik Alanlar 05356519107

KARDE İPLİK NEDİR? KARDE İP SATIN ALANLAR 05356519107


KARDE VE PENYE İPLİKLER

Karde iplik, üretiminde hammaddesi taranmayan ipliktir) Yani banttan bir iplik çekilir ve eğrilir. Böyle bir iplik mükemmel bir şekilde açılıyor, kumaş satın alanlar sonra içinde çok fazla hava var, ürünler hassas ve hafif.

KARDE İPLİK NEDİR?

Parti kumaş alanlar. 3 eğirme yöntemi vardır. Bunlardan biri kardiyak. Bu teknoloji, ev ve endüstride kullanılan iplikleri oluşturmak için kullanılır. Bu tür ürünler, hırdavat veya penye ile elde edilen ürünlerden daha yaygındır.

KARDE YÜN NEDİR?

Spot kumaş satın alan firmalar. Hem dokuma hem de örme endüstrilerinde kullanılan en yaygın ipliktir. Yapı ve tüketici özellikleri açısından, kontrol odası ile taranmış oda arasında bir ara konuma sahiptir ancak diğer işleme
 
Kiloyla iplik alanlar. Kuruduktan sonra, sadece taraklama işleminden geçmiş yünden yapılmış giysiler vücuda çok hoş gelir. Dikmez, yeterince yumuşaktır ve iyi ısıtır. En iyi değerlendirmeler, kaşmir içeren karde iplikten örülmüş giysilere verilir (toplam ağırlığın %10’u veya daha fazlası).

DİĞER İPLİK TÜRLERİ İLE KARŞILAŞTIRILDIĞINDA NASIL AVANTAJLIDIR?


Penye olandan en önemli farkı maliyettir. Her iki teknoloji için aynı sınıf hammaddeler kullanılsa bile, taraklamadan geçen ve yalnızca daha ucuz olacak yün.

Donanım ipliğinin arka planına karşı, taranmış olan daha güçlü ve daha net bir şekilde kazanır. İkinci türün avantajları:
kabarık olmasına rağmen kontrol odası genellikle daha az pürüzsüzdür;
iplikler çok daha eşit bir şekilde düzenlenmiştir;
iplik kalınlığı bir büyüklük sırası daha azdır.
Parça kumaş satın alanlar. İpliklerin daha düzgün dağılımı ve liflerin düzleşmesi nedeniyle karde iplikler makine ipliklerine göre daha güçlü, daha konforlu ve aşınmaya karşı daha dirençlidir. Ancak, penye için bu göstergeler daha da yüksektir.

PARTİ İPLİK SATIN ALANLAR

Karde iplik üretimi için sırayla birkaç işlem gerçekleştirilmelidir. Önce lifler gevşetilir ve kabartılır, ardından taranır, düzleştirilir ve çekilir. Bunu ön eğirme işlemi takip eder. Anlamı, ipliklerin kalınlığını azaltmak, onları birbirine tutturmaktır. Son aşama, eğirmenin kendisidir. Karde iplik, ring eğirme makinelerinde veya havalı eğirme için tasarlanmış makinelerde üretilir.


Kumaş parçası alan yerler. Ring iplik makinaları 15 ila 85 TEX kalınlığında karde iplikler üretebilmektedir. Ancak, dişleri oldukça düzensizdir. Bunun nedeni, makinenin dışındaki liflerin, makinenin merkezine daha yakın olanlardan daha fazla stres altında olmasıdır.

kadre ip kim alır, kadre ip satın alan yerler, kadre iplik nereye satılır, karde ip alanlar, karde iplik fiyatları, karde iplik satın alanlar, kilo ile karde iplik, kilo işi karde iplik, kiloyla karde iplik satın alanlar, parti ip alınır, parti karde iplik, spot ip alınır, spot karde iplik, stok ip satın alınır, stok karde iplik


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

258 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

163 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

285 İncelenme

İncele