Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo İle Kapitone Parça Kumaş Alınır 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo İle Kapitone Parça Kumaş Alınır 05356519107
Kilo İle Kapitone Parça Kumaş Alınır 05356519107

Kilo İle Kapitone Parça Kumaş Alınır 05356519107

KİLO İLE KAPİTONE PARÇA KAPİTONE ALANLAR 05356519107

Kiloyla kapitone alanlar. Çoğu yorgancı, kapitone iplikleri için alışveriş yaparken aralarından seçim yapabilecekleri iki farklı iplik malzemesiyle karşılaşacaktır: pamuk ve polyester. Ama gerçekten, fark nedir? Hangisi daha iyidir ve birini diğerinin üzerine ne zaman kullanmalısınız? Bugünün blogunda, projeniz için doğru kapitone ipliği satın alırken bilinçli bir karar verebilmeniz için bu iki tür iplik arasındaki temel farkları inceleyeceğiz.

Kumaş alanlar. Parça kapitone bu ipliklerin kapitone projelerinde ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek ister misiniz? YouTube videomuzu buradan izleyin!

1. PAMUKLU KAPİTONE İPLİKLERİ

Pamuk ipliği, kapitone için geleneksel seçimdir. Bu iplik, pamuğun belirgin mat görünümünü veren doğal bir elyaftan eğrilmiştir. Doğal bir malzemeden yapıldığı için, benzer kalitedeki bir polyester ipliğe kıyasla ilgili maliyetin biraz daha yüksek olabileceğini göreceksiniz, ancak pamuğun birçok avantajı vardır.

Parti kapitone. Birincisi nasıl göründüğüdür. Pamuk, kumaşa daha iyi karışmasını sağlayan belirgin bir dokuya ve yansıtıcı olmayan mat bir yüzeye sahiptir. Ayrıca ipliğe sıfır esneme taşır, bu da yorganlar için idealdir, çünkü iplik kullanıldıktan veya yıkandıktan sonra yorganın büzülmesine neden olmaz.

2. POLYESTER KAPİTONE İPLİKLERİ

 Spot kapitone. Buna karşılık, polyester iplik, büyütülmemiş, sentetik olan daha yeni bir malzeme türüdür. Bu nedenle, maliyet kaliteli bir pamuk ipliğe göre biraz daha düşük olabilir, ancak bu kaliteden ödün verdiğiniz anlamına gelmez. Polyester, pamuktan çok daha güçlüdür ve sonuç olarak, bu ipliği pamuğun bulunabileceğinden önemli ölçüde daha küçük boyutlarda bulabilirsiniz çünkü iplik, 100wt gibi süper ince bir boyutta bile hala gücünü koruyacaktır.

3. PAMUKLU POLYESTER İPLİK

kapitone alan yer, kapitone nereye satılır, kapitone kumaşı satanlar

Pamuklu bir polyester ipliğin sağladığı boyuttaki esneklik, ipliğin görünümünün yorganınızda ne kadar veya ne kadar az oynayacağını değiştirmek için çok şey yapabilir.

4. TRİLOBAL POLYESTER İPLİK

Biraz daha öne çıkan bir polyester iplik için trilobal bir polyestere ulaşabilirsiniz. Çoğu iplik yuvarlak şekildedir, ancak trilobal bir polyester aslında üçgen şeklindedir. Bu, yüzeyinden daha fazla ışık yansıtmasına yardımcı olur ve pamuklu bir polyesterde bulamayacağınız bir parlaklık verir.

Kilo ile kapitone Kaliteli bir üreticiden gelen hem trilobal polyester hem de pamuklu polyester, polyester ipliğin bir başka avantajı olan sıfıra yakın tiftik olacaktır. Bu, makinenizdeki tiftik oluşumunu önemli ölçüde azaltacaktır. Ancak bize en sık sorulan sorulardan birine de değinmek istiyoruz: Polyester iplik kumaşı kesecek mi?

 Parça kapitone satın alanlar. Kısa cevap hayır, polyester ipliğin yorganla kaplanması güvenlidir ve kumaşınıza zarar vermez. Bununla birlikte, bu soru ortaya çıkıyor çünkü onlarca yıl önce polyester bunu yapıyordu, bu yüzden bazı kapitoneciler pamuk kullanmayı tercih ediyor. O zamandan beri polyester iplik üretimi büyük ölçüde gelişti ve bu artık gündeme gelen bir sorun değil.


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

259 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

163 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

285 İncelenme

İncele