Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Parça Polar Alanlar 05356519107 Top Polar Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parça Polar Alanlar 05356519107 Top Polar Alan
Parça Polar Alanlar 05356519107 Top Polar Alan

Parça Polar Alanlar 05356519107 Top Polar Alan

Parça Polar Alanlar 05356519107 Top Polar Alan 

Parça Polar Alanlar,Parça polar alınır, parça polar alan yerler, parça Polan alan firmalar, parça polar alım satımı yapanlar, parti polar kim alır, parça polar kumaş alıcıları, parça polar kumaş alım satım, parça polar nedir, parça polar alım satım ilanları,

Polar kumaşın iki taraflı vardır, yani kumaş her iki tarafta da aynıdır. Çok güçlüdür, sıcaklığı tutar ve çabuk kurur, bu yüzden orijinal olarak yün yerine dış mekan meraklıları tarafından kullanılır.

Parça Polar Alan
Poların havlı satıh yapısının yapısı, giyenin daha sıcak olmasını sağlayan hava ceplerini, yün kumaş alan ve diğer kumaşlardan daha iyi yapar. Hafif ve ekstra sıcaklık, kış kampı ve sırt çantası için iyi bir seçim yaptı. Ayrıca yeni doğan buzağılar için kulak ısıtıcıları ve astronotlar için iç çamaşırı olarak da kullanıldı.

Polar Kumaş Yapımı

Polar kumaş, aslında, bir polimer oluşturmak için iki farklı petrol türevini çok yüksek sıcaklıklarda reaksiyona sokmak suretiyle yapılan bir polyesterdir. Bu polimer, daha sonra polar kumaş alanlar adı verilen metal bir diskteki küçük deliklerden zorlanan kalın şurubu soğutur. Bu polimer havayla temas ettiği için, uzun dizilere soğuyor ve sertleşiyor. İplikler ipliklere dokunduktan sonra, ucuz kumaş örülür. Bu bez daha sonra kılların kumaşın yüzeyini yükselttiği olarak adlandırılan bir makineden geçirilir.

Bir kesme makinesi daha sonra lifleri keser ve ona keçe olarak tanıdığımız yumuşak dokuyu verir. Bazen ek su yalıtımı için Teflon gibi kimyasallar eklenir.

Spor temalı polar kumaşlar kolej bağlı öğrenciniz için stadyum battaniyesi için mükemmel bir seçimdir. Çalışması sıkı ve kolay olduğu için, polar dahil olmak üzere bir dizi kolay zanaat fikirler ilham verdi:

Kumaşı ters çevirin ve alt tarafı iki kez yukarı doğru yuvarlayın, böylece altta 2 inçlik bir manşet oluşturur. Manşona birkaç dikiş koyabilirsiniz, böylece açılmaz ya da tarafa renkli bir düğme dikebilirsiniz. Kumaşın üst kısmını toplayın ve ya kenardan 3 inçlik bir ip ile kaplayın ya da kapalı dikin. Polar desenini her alıcıya eşleştirin – küçük bir kız için eğlenceli çiçekler ya da asi genç için cesur çizgiler


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

258 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

163 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

285 İncelenme

İncele