Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Parçaları Alan 05356519107 Parça Kumaş Alınır.

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Parçaları Alan 05356519107 Parça Kumaş Alınır.
Kumaş Parçaları Alan 05356519107 Parça Kumaş Alınır.

Kumaş Parçaları Alan 05356519107 Parça Kumaş Alınır.

Kumaş Parçaları Alan 05356519107 Parça Kumaş Alınır.

Kumaş parçaları alanlar,organze parçası alanlar,şifon parçaları satın alan,keten kumaş parçası alan,asetat parçası alan,kumaş parçası alımı yapanlar,kumaş parçası satın alan yerler,
Kumaş Parçaları Alan Parça Kumaş Alınır.

Asetat , kimyasal bir yöntemle üretilen bir elyaftır. Malzemeleri ipeksi hale getirmek için asetat eklenmelidir. Materyal genellikle, liflerin aseton içinde çözülme kabiliyeti nedeniyle kolayca elde edilen, bitirme işlemleri için yardımcı bir kumaş görevi görür.

İpek asetat – özelliklerAsetat ipeği ilk olarak 1925’te Amerika Birleşik Devletleri’nde yapay elyaflara dayalı olarak elde edilen bir ipek türüdür.

Parça Viskon alanlar selülozdan elde edilen yapay bir elyaf ve buna dayalı olarak aynı adı taşıyan bir malzemedir. İngiltere’de 19. yüzyılda viskon yaratıldı. Yumuşak dokunuşlu kumaş son derece nefes alabilir ve karışık kumaşlar üretmek için genellikle ipek veya keten ile birleştirilir. Saf viskon, düşük mukavemet ve yüksek ıslatma çekmesi ile karakterizedir.

Krep parça saten alan  ve mat yüzeyli çift taraflı suni ipek kumaştır. Bunlardan herhangi biri ön taraf olarak hizmet edebilir.

SENTETIK KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALIYORUZ.

Akrilik boyutsal stabilite ile karakterize edilen yüksek kaliteli bir sentetik elyaftır. Genellikle sıcak giysiler oluşturmak için diğer hammaddelerin lifleriyle karıştırılır. Bazen yünün yerini alır veya bu malzeme ile kombinasyon halinde kullanılır.

Poliamid yüksek derecede gerilme mukavemetine sahip, aşınmaya dayanıklı sentetik bir malzemedir.

Polyester nefes alabilirliği iyi olan yumuşak sentetik bir polyester kumaştır. Uzun servis ömrü ile karakterizedir. Kolay yıkanır ve çabuk kurur.

KARIŞIK KUMAŞ ALINIR
Goblen kumaş satın alan bir makine ile elde edilen yünden yapılmış sanatsal ve dekoratif bir malzemedir. Goblen çoğu kişi tarafından perde veya döşeme malzemesi olarak bilinir, ancak elbiseler ve ceketler de daha ince bir çeşitten dikilir.

Parça Dalgıç kumaş alan elastik özelliklere sahip, yumuşak ve dokunuşu hoş olan yüksek kaliteli bir kumaştır. Şekle dayanıklı kumaştan üretilen ürünler şekle mükemmel uyum sağlar, kırışmaz ve iyi yıkanır. Higroskopiklik ve dayanıklılık ile karakterizedirler. Taytlar, taytlar, elbiseler ve etekler dalıştan yapılır.

Jakar  kumaş parçası satın alanlar pamuk, keten, ipek, yün veya sentetik elyaflardan yapılmış yoğun bir yapıya sahip geniş desenli bir kumaştır. Jakar dış giyimde kullanılır.

Dantel  kumaş parçası alanlar büyük kıvrımlı ipliklerden yapılmış tek renkli bir ipek kumaştır. Başlangıçta, Rus üreticiler gümüş ve altın ipliklerden bağcıklar yaptılar. Pahalı kıyafetleri kesmek için şeritler veya kumaş parçaları kullanıldı. Özel makinelerin icadı ile dantel kumaşlar daha hızlı yapıldı.

Organza parçası satın alan şeffaflığından dolayı hafif ve havadar görünen sert bir malzemedir. Kumaş üretimi için doğal ipek veya kimyasal lifler kullanılmaktadır.

ASETAT PARÇASI ALAN,KETEN KUMAŞ PARÇASI ALAN,KUMAŞ PARÇALARI ALANLAR
KUMAŞ PARÇASI ALIMI YAPANLAR,KUMAŞ PARÇASI SATIN ALAN YERLER,ORGANZE PARÇASI ALANLAR,ŞİFON PARÇALARI SATIN ALAN


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

258 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

163 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

285 İncelenme

İncele