Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş Alımı Yapanlar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alımı Yapanlar
Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaşlar özellikle tekstil sektöründe uğraşanlar için önemli bir detaydır. Kumaş çeşitleri oldukça fazladır ve bu yönde ihtiyaca özel kumaşlar kullanılır. Kumaş sadece tekstil sektöründe değil dokuma ve döşeme sektöründe de sıkça kullanılır. Bu nedenle kumaş alımı yapanlar kişiler ya da firmalar kumasın cinsine ve kalitesine dikkat etmelidir.  Kumaşın, deseni ve rengi kadar kalitesi ve cinside kullanılacak olan alan için önemlidir. Birçok kumaş çeşidi vardır. Bunun için tüm kumaşları firmamız bünyesinde bulabilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bünyemizden büyük top kumaşlar, parti kumaşlar ve parça kumaşları en uygun fiyatlara bulmanız da mümkün olacaktır.

Tekstilciler İçin Toptan Kumaş

Tekstilciler için kumaşın cinsi kadar, alınan kumaşın fiyatı da önemlidir. Kumaş Satın Alanlar en uygun ve en kaliteli kumaşları, kumaş alımı yapanlar arasından firmamızdan en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Yine top kumaşlar, parça kumaşlar gibi kumaşları firmamızdan tedarik edebilirsiniz.  Kumaşların kalitesine bakarak kullanımını yapacağınız alan için en uygun kumaşı tarafımızdan temin edebilirsiniz. Kumaşlar tiplerine ve dokularına göre farklı alanlarda kullanılır. Örneğin, gömlek için ayrı gömlek kumaşları kullanılır, kabanlar için farklı kalın kaban dokuma kumaşları kullanılır. Abiye gibi elbiseler için saten kumaşlar kullanılır. Firmamızdan çok farklı kumaşları en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Perde kumaşları, tül kumaşları, ipek kumaşlar, saten kumaşlar, kalın aba kumaşlar, el dokuması kumaşlar gibi birbirinden farklı kumaşları tarafımızdan örnek kumaş isteyerek alabilirsiniz.

Kumaş Satın Alanlar Olarak Toptan Kumaşlarınızı Alıyoruz

Elinizde  bulunan toptan kumaşları ya da parça parti kumaşları sizlerden almaktayız. Stok fazlası kumaşlarınızı bize satabilirsiniz. Firma olarak aldığımız kumaşlar çok farklı cinste de olabilir. Bunun için sadece, belirli kumaşları değil her alanda kullanılabilecek kumaşları sizlerden almaktayız. Dijital baskılı kumaşlar, kendinden desenli kumaşlar, kabartma desenli kumaşlar, pamuklu kumaşlar, yünlü kumaşlar, saten kumaşlar gibi birçok farklı modellerde ki ve desenlerdeki kumaşları sizlerden kumaş alımı yapanlar  olarak kumaşlarınızı toptan olarak almaktayız.  Ellerinde fazla kumaşları olanlar kumaşlarının yıpranmasına ve yorulmasına izin vermeden tüm kumaşlarını bize satabilirler. Kumaşlar değerleri çerçevesinde ücretlendirilir. Kumaş satmak isteyen kişiler 05356519107 numaramızdan bize ulaşabilirler.


Bizden Yazılar

Kumaş Alan Firmalar için Bize Ulaşın

Son derece kaliteli ve uygun fiyatlı top kumaş modellerini kumaş alan firmalar arasında araştırma yaparak bulmak isterseniz, bize uğramanız yeterlidir..

13.11.2017

412 İncelenme

İncele

Top Kumaş Alanlar

Hızlı ve güvenilir top kumaş alanlar araştırması yaparak sizde firmamızın müşteri odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz..

20.11.2017

401 İncelenme

İncele

Penye Kumaş Alanlar

30/1 penye kumaş, 36/1 penye kumaş, 40/1 penye kumaş, 28/1 penye kumaş ve likralı – likrasız kumaşlardır. İnceliğine veya kalınlığına bakılmaksızın kumaş alımı yapılır. Parti penye kumaş, stok penye kumaş, toptan penye kumaş, penye kumaş fiyatları, parti malı penye kumaş, İstanbul penye kumaşları stoklarımızdan temin edebilir veya bize kumaş satabilirsiniz 0 535 651 91 07 nolu telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Organik penye kumaşlardan tutun ham kumaş, boyalı kumaşlara kadar alınır..

19.3.2018

183 İncelenme

İncele